YURT İÇİ VE YURT DIŞI YAYIN ALANIMIZ

FLASH TV tüm büyük şehirler, kasabalar ve hatta küçük yerleşim bölgelerine kadar yurdun her yerinde en mükemmel şekilde yayınlarının izlenebilmesi maksadı ile ülke genelinde yayın ağı kurmuş ve buralarda verici istasyonları tesis ederek işletmektedir.

Milli kablolu TV işletmeside FLASH TV yayınlarını abonelerine ulaştırmaktadır. Bunlara ilaveten Flash TV yayınları tüm uydu yayın platformlarında yer almaktadır.

Ülke genelinde FLASH TV erişimi %96,5 ile en yüksek seviyede gerçekleşmektedir. Tüm bunlara ilaveten FLASH TV yayınları uydu vasıtası ile Orta Doğu / Arab Ülkeleri ve İsrail, Avrupa/Avrupa Birliği ülkeleri ile Doğu Avrupa /Balkan Ülkeleri ayrıca Kafkaslarda Türki Cumhuriyetler`in tamamında izlenebilmektedir.

Detaylı bilgiye Yayın Erişim bölümünden ulaşabilirsiniz.

Mükemmel projelendirilerek uygulanan en modern teknik alt yapısı, başarı merkezli insan kaynakları yönetimi ve hepsinden öte pazardaki üstün rekabet gücü ile FLASH TV bugün Türkiye Medya Sektörünün rekabet edebilme şansı ve olanakları en geniş medya kuruluşudur.

 

DEVAMI

FLASH İNDİRİM KARTI İLE ANINDA İNDİRİM ALIN

Dünya devi LUKOIL, AKPET'in tüm Türkiye'ye yayılmış 350 akaryakıt istasyonunda benzinde ve mazotta ANINDA YÜZDE 4 İNDİRİM... Tıklayın ve anında indirim fırsatlarını kaçırmayın...

Devamı
www.StatCounter.com/myspace/ - Free myspace Profile
Counter